گروه وکلای مهاجرتی بین المللی ویزا اکسپرس

خدمات مهاجرتی - اخذ ویزا ، پاسپورت و ملیت دوم ، اقامت ، مشاوره جهت سرمایه گزاری ، مشاوره حقوقی و قضایی در کل قاره امریکا

گروه وکلای مهاجرتی بین المللی ویزا اکسپرس

خدمات مهاجرتی - اخذ ویزا ، پاسپورت و ملیت دوم ، اقامت ، مشاوره جهت سرمایه گزاری ، مشاوره حقوقی و قضایی در کل قاره امریکا

گروه وکلای  مهاجرتی بین المللی ویزا اکسپرس

گروه وکلای ویزا اکسپرس متشکل از گروهی وکلای ایرانی و امریکایی می باشد که در امور مهاجرت - سرمایه گذاری و اخذ اقامت و پاسپورت کشورهای امریکای لاتین مشاور و همراه شما می باشند . ضمنا وکلای ویزا اکسپرس در زمینه امور قضایی و کمک به زندانیان ایرانی در قاره امریکا و کشورهای امریکای لاتین فعالیت دارد . در صورتی که ایرانیانی را می شناسید که به جرم قتل ، مواد مخدر و غیره در کل قاره امریکا گرفتار هستند ما می توانیم به ازادی انها با همکاری سفارت های جمهوری اسلامی ایران در اسرع وقت کمک کنیم . ویزا اکسپرس شرکت حقوقی و مشاوره ای چند ملیتی است و در ۹۵ کشور دنیا شعبه دارد.


آشنایی با مکزیک:

کشور مکزیک در آمریکای شمالی که مهد یکی از مهمترین تمدن های باستان آزتک بوده و پایتخت مکزیک ، مکزیکوسیتی است.
این کشور از شمال با آمریکا، از جنوب و غرب با اقیانوس آرام، از جنوب شرق با گواتمالا و بلیز و دریای کارائیپ و از شرق با خلیج مکزیک و همسایه است.
این کشور با حدود 2 میلیون کیلومتر مربع وسعت، 14مین کشور وسیع دنیا و 11مین کشور پرجمعیت دنیاست.
براساس آخرین برآورد رسمی جمعیت مکزیک 120 میلیون نفر است و پرجمعیت ترین کشور اسپانیایی زبان در جهان است.
پنج منطقه بزرگ شهری در مکزیک عبارتند از:مکزیکو سیتی بزرگ، گودالاخارا بزرگ، مونتری بزرگ، پوبلا بزرگ و تولکا بزرگ.

نخستین آثاری که از انسان در آمریکای میانی بدست آمده متعلق به 40 هزار سال پیش است.
مکزیک در سده 16 میلادی توسط هرنان کورتس کشف شد و در سال 1519 تمدن های بومی مکزیک از سوی اسپانیایی ها مورد حمله قرار گرقتند.این کشور از سال 1521 تا جنگهای استقلال مابین 1821-1810 مستعمره اسپانیا بوده است.
مکزیک پرجمعیت ترین منطقه تحت الحمایه اسپانیا بود.پس از قرن استیلای امپراتوری اسپانیا سرانجام در سال 1810 اسقلال مکزیک از اسپانیا اعلام شد.

در واقع تحول کشاورزی در مکزیک را که با کشت ذرت آغاز شد بسیاری از  باستان شناسان سر منشأ تشکیل تمدن های پیشرفته دانسته اند.
این تمدن ها در شهرها با استفاده از خط ساخت بناهای تاریخی، تحقیقات نجومی، ریاضیات و اتکا به نظامی گری ایجاد میشدند.

 

 

مکزیکو سیتی بزرگترین شهر نیم کره غربی زمین و پرجمعیت ترین شهر اسپانیایی زبان در دنیا است.

این شهر در قرن شانزدهم میلادی توسط اسپانیایی‌ها بر روی خرابه های تنوچتیتلان (مرکز امپراتوری سرخ‌پوستی آزتک‌ها) و دریاچه‌ای قدیمی در دره مکزیک بنا شده است و هر ساله پانزده تا سی سانتی‌متر به زیر آب می‌رود.


مکزیکوسیتی با بیش از ۲۰ میلیون نفر جمعیت یکی از شلوغ‌ترین و پرترافیک‌ترین و پرجمعیت‌ترین شهرهای دنیا محسوب می‌شود.

افراد ثروتمند در این شهر برای صرفه جویی در زمان و داشتن امنیت از هلیکوپتر برای رفت و آمد در سطح شهر استفاده می کنند. در طول روز می توان آنها را در حال فرود آمدن و پارک کردن هلیکوپترهایشان بر بام ساختمانها مشاهده کرد.

 

 

جغرافیای مکزیک

مکزیک کشوری کوهستانی و مرتفع است و تنها قسمتی از آن که مسطح میباشد در شبه جزیره «یوکاتان» واقع شده است.از آنجا که ارتفاع این کشور از 500 متر بیشتر است از این رو دما نسبت به عرض جغرافیایی و ارتفاع زمین متغیر است.شمال این کشور خشک و غیر قابل کشت بوده در حالیکه جنوب مرطوب و گرم است.مهمترین ارتفاعات مکزیک عبارتند از: کوههای مادره ی غربی، مادره ی شرقی، مادره ی جنوبی و همچنین فلات مکزیک.جلگه های آن عمدتا در کناره ها واقع شده اند و بیابان ها نیز قسمتهایی از مکزیک را شامل میشوند.مهمترین رودهای آن میتوان: ریوگرانده، لرما، اوسومااسینتا، گریخالوا، پانوکو، بالزاس و سانتیاگو نام برد.

آب وهوای مکزیک در نواحی مرتفع معتدل کوهستانی و در سایر نواحی گرم و مرطوب یا خشک است.بلندترین نقطه آن قله سیتلال تپتل( اوریسابا) با ارتفاع 5700 متر و طولانی ترین رود آن ریوگرانده یا طول 3034 کیلومتر میباشد.

 

 

اقتصاد مکزیک

واحد پول مکزیک پزوی مکزیک(Mex. $) معادل ۱۰۰ سنتاتوو است.مکزیک ۱۱مین اقتصاد بزرگ دنیاست.استخراج ذخایر بزرگ گاز طبیعی و نفت توسعه خارق العاده اقتصادی کشور را در دهه های ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ مسیر ساخت.هم اکنون نیز مکزیک بخش بزرگی از ثروت فزاینده اش را مدیون منابع نفتی اش است.اساس در حال رشد اقتصادی شامل صنایع مهم پتروشیمی، نساجی، وسایل نقلیه موتوری و فراورده های غذایی است.در اوایل دهه ۱۹۹۰ شرکتهای عمده آمریکایی به دلیل ترکیبی از سیاست دولت آمریکا و توافقهای تجاری مربوط به قرارداد تجارت آزاد آمریکای شمالی و هزینه پایین نیروی کار به تأسیس کارخانه در مکزیک تشویق شدند.نتیجه این حرکت رشد خارق العاده اقتصاد مکزیک بود که اکنون یازدهمین اقتصاد بزرگ جهان است..تولید ناخالص داخلی این کشور در سال ۲۰۰۸ ، ۱۵۶۳ تریلیارد دلار بوده و رشدی ۴٫۸% را در سال ۲۰۰۹ تجربه کرده است.۴۵۳۸۰۰۰۰ نفر نیروی کار این کشور را تشکیل میدهند و نرخ بیکاری در آن ۳٫۷% است..نرخ تورم در آن ۳٫۸% است.محصولات صادراتی این کشور شامل محصولات کارخانه ای، نفت و محصولات نفتی،نقره، میوه، سبزیجات، قهوه و پنبه است.محصولات وارداتی کشور مکزیک شامل ماشین آلات فلزکاری، فلزات تراشکاری شده، ماشین آلات کشاورزی، تجهیزات الکترونیک، قطعات ماشین برای مونتاژ، هواپیما و تجهیزات آن است.مکزیک همچنین جزو ۱۰ کشور برتر در تولید غلات در جهان است.


 شهر کنکون در استان کینتانارو کشور مکزیک واقع شده است و‌ یک منطقه توریستی و ازاد است

 Cancún

 در نزدیکی شهر کنکون دو منطقه زیبا و رویایی و باور نکردی قرارداد که برای زندگی و کار بسیار مناسب است . شهر رویایی و‌ساحلی جزیره بانوان la isla de mujer و همچنین شهر زیبا با اعجائیب طبیعی و سواحل شفاف و‌غارهای اعجاب انگیز که Tulum نام دارد . مشاغلی مانند رستوران ، کافی شاپ ، کلوپ ورزشهای دریایی و قایق و جت اسکی از مشاغل پر در آمد در این منطقه به حساب می اید . هزینه زندگی در کشور مکزیک به غیر از پایتخت ان مکزیکو‌سیتی در مقایسه با اروپا و امریکا تقریبا نصف است  و از این جهت تعداد زیادی امریکایی و کانادایی و روس و همچنین آلمانی و اسپانیایی در منطقه کنکون و شهرهای اطراف آن زندگی می‌کنند و کاهی احساس میکنید وارد اروپا شده اید چون همه انگلیسی صحبت می‌کنند . 

ساکنان منطقه کنکون و جزیره بانوان و تولوم اکثرا اروپایی و امریکایی و کانادایی هستند از این جهت امنیت بالا و تمیزی خاصی در این مناطق همیشه جلوه میکند . شما در مرکز این استان یعنی شهر کنکون میتوانید خانه بخرید و اقامت این کشور زیبا را که یازدهمین اقتصاد بزرگ جهان را دارد کسب کنید ! مکزیک هیچ چیزی کمتر از ایالات متحده امریکا ندارد و میتوانید پاسپورت آن را که دارای اعتبار بالایی است و با آن میشود به ۱۳۳ کشور جهان منجمله اروپا و کانادا بدون ویزا سفر کرد را اخذ کنید . 

شما با خرید ویلاهای نوساز پروژه امریکن لایف و یا با سرمایه گزاری در بخش صنعت و تولید و‌یا توریست میتوانید اقامت دائم اخذ کنید.

چقدر باید هزینه کنیم و چه مدت طول میکشد ؟ 

شما با خرید یک آپارتمان یا تاوون هوس با ۲۵۰ هزار دلار میتوانید اقامت دائم را برای خودتان و همسرتان و فرزندان زیر ۱۸ سال خود کسب کنید . 
و یا ....
با سرمایه گزاری در پروژه های تجاری و توریستی با ۱۵۰ هزار دلار اقامت ۲ ساله کسب کنید و سالیانه ۱۰ درصد سود نیز دریافت کنید . 
پروسه زمانی این کار ۶ تا ۸ ماه

 

 

جهت اطلاعات بیشتر .....


٠٩١٢٣٠٠٧٦٣٥ 

۰۰۵۸۴۲۴۶۳۳۳۸۱۶